VET.in.UA - Ветеринарний інформаційний ресурс України
Хто володіє інформацією - володіє світом
новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба
зробити стартовою  •  додати у вибране
Групи препаратів
лікарські засоби
антибіотики
протипаразитарні
біопрепарати
корми
премікси
деззасоби
інші препарати

Ліцензіати
ветеринарна практика
виробництво ветпрепаратів
оптова торгівля
роздрібна торгівля
дезінфекційні роботи
Прибрати/показати бокову панель препарати

Повний каталог зареєстрованих в Україні ветеринарних препаратів

Відповідно до ХХ розділу Закону України "Про ветеринарну медицину" всі ветеринарні препарати до початку їх обігу та використання в Україні проходять державну реєстрацію. Порядок оформлення регулюється Положенням про державну реєстрацію ветеринарних препаратів та Положенням про державну реєстрацію кормових добавок, преміксів та готових кормів затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1349.

Після отримання позитивного рішення на підставі експертного висновку, рішення Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини та наказу Держветфітослужби ветеринарний засіб заноситься до реєстру ветеринарних препаратів, використання яких дозволено в Україні. Документом,що підтверджує реєстрацію ветпрепарата є реєстраційне посвідчення, яке дозволяє використання зазначеної в ньому певної лікарської форми ветеринарного товару.

В даному розділі наведено повний перелік зареєстрованих в Україні ветеринарних препаратів, витяг з державного реєстру таких препаратів. Каталог налічує майже п'ять тисяч найменувань, для зручності та обмеження завантаження великих баз даних, перелік препаратів було розділено на умовні розділи:

База зареєстрованих ветеринарних товарів дає змогу переглянути дані реєстраційного посвідчення кожного окремого препарату, які доступні за посиланням у реєстраційному номері засобу.

  нагору

головна  •  гостьова  •  мапа сайту  •  архів

новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба

Наша кнопкаВласність VET.in.UA © 2005 - 2015. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту обов'язкове активне посилання:
"Ветеринарний інформаційний ресурс України"

Ідея, дизайн та підтримка адміністрації проекту. Запрошуємо фахівців для участі в проекті. На Ваші пропозиції, зауваження та матеріали чекаємо електронною поштою. Ресурс є незалежним проектом і поновлюється за мірою можливості. Реклама на сайті.

Дата останнього поновленння документа: 01.01.1970