VET.in.UA - Ветеринарний інформаційний ресурс України
Хто володіє інформацією - володіє світом
новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба
зробити стартовою  •  додати у вибране
Календар новин
 << червень 2019 >> 
ПнВтСрЧтПтСбВс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Прибрати/показати бокову панель новини

Останні ветеринарні новини

попередні новини   >>

  Ідентифікація та реєстрація тварин – чинник продовольчої безпеки 

від: 2013-05-16


Одним з основних стратегічних завдань, що ставить перед собою Україна на шляху до Європейського Союзу, є гарантії безпечності та конкурентоспроможності тваринницької продукції, що виробляється в країні.

В Україні триває масова ідентифікація худоби. Наразі для того, щоб ідентифікувати худобу, селянину потрібно заплатити від 22 до 33 гривень, залежно від виду тварини. Підприємцям доведеться заплатити не набагато більше – від 20 до 48. Тож, враховуючи таку прийнятну вартість, можна прогнозувати, що невдовзі все поголів’я худоби в Україні буде стояти «на обліку».   Детальніше...


  За що і скільки платитимемо після упровадження нових розцінок на ветеринарні послуги? 

від: 2013-05-14


Неабиякі нерви треба мати, щоб витримати шквал емоцій, який обрушився на редакцію після вибіркової публікації на сторінках «Рідного села» тарифів на ветеринарні послуги, які було затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 96 від 13 лютого 2013 року.

Обурилися власники худоби: виявляється, із них беруть грошей більше, ніж цього вимагає закон, до того ж не завжди зрозуміло, за що саме беруть. У свою чергу, ветеринари образилися на те, що їх звинуватили у зловживаннях. Розтлумачити, як саме мають застосовуватися нові тарифи, ми попросили в. о. директора департаменту ветеринарної медицини Державної ветеринарної і фітосанітарної служби Олександра Вержиховського.   Детальніше...


  Україна обмежила поставки м’яса птиці в країни Митного союзу 

від: 2013-05-13


У продукції українських виробників курятини виявлені сальмонела і лістерія. Через це Держветфітослужба обмежила постачання в країни Митного союзу.

В продукції українських м’ясовиробників – компаній «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша Ряба») і «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»), а також менших виробників – «Тавр-Плюс» і «Елітекс» – виявлено невідповідності за мікробіологічними показниками.

За повідомленням Россільгоспнагляду в продукції одного з виробників виявлена сальмонела, іншого – лістерія, але в чиїй, він не уточнив.   Детальніше...


  Щодо загибелі тварин в Барановичському районі Білорусі 

від: 2013-05-07


У зв'язку з появою у засобах масової інформації повідомлень щодо загибелі тварин в Барановичському районі Республіки Білорусь та підозрою виникнення африканської чуми свиней тимчасово заборонено ввезення з цієї країни в Україну сприйнятливих до чуми свиней тварин, продукції та сировини з них.

Відповідне розпорядження № 15-2-23/14292 від 07 травня видав заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Олександр Вержиховський.   Детальніше...


  Щодо хвороби Ньюкасла в Лівії 

від: 2013-04-30


Згідно з офіційним повідомленням Міжнародного епізоотичного бюро зареєстровано захворювання на хворобу Ньюкасла на території Лівії.

Рішенням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 26.04.13р. № 15-9-1-23/13867 забороняється ввезення з Лівії в Україну птиці, продукції та сировини з неї.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, здійснюється відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

Джерело: Ветеринарія в Україні


  Ціни на ветеринарні послуги зменшено 

від: 2013-04-26


У лютому цього року Міністерство аграрної політики та продовольства затвердило наказ, в якому визначило тарифи за послуги, які надають фахівці ветеринарної медицини. Вартість ветеринарних послуг була переглянута і зменшена.

Також значно впав у ціні процес ідентифікації худоби. На цей крок пішли для того, щоб взяти на облік якомога більше тварин. Так, ідентифікація сьогодні коштує 24 гривні 80 копійок. Знизити ціну до мінімуму на послугу вдалося завдяки тому, що ветеринарний паспорт і ветеринарна картка, які раніше були документами суворої звітності, втратили цей статус.   Детальніше...


  Щодо пташиного крипу в Китаї 

від: 2013-04-24


Згідно з офіційним повідомленням Міжнародного епізоотичного бюро на території Китайської Народної Республіки реєструється захворювання птиці на грип штаму H7N9.

Враховуючи вищезазначене, а також наявність випадків захворювання людей на грип штаму H7N9, рішенням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.04.13р. № 15-9-1-23/13051 забороняється, до з'ясування обставин, ввезення з Китайської Народної республіки в Україну птиці, продукції та сировини з неї.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, здійснюється відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

Джерело: Ветеринарія в Україні


  Ветслужба на варті здоров'я тварин і людей 

від: 2013-04-23


У ході оперативно-профілактичного відпрацювання міста Хмельницького працівниками ветеринарної міліції було викрито незаконну діяльність по забою свиней, яку здійснював місцевий мешканець у приміщенні гаражу без будь-яких дозвільних документів. Під час перевірки було вилучено 350 кг м’ясосировини невідомого походження та якості. Роботу бойні призупинено. Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали по факту зареєстровані в установленому законодавством порядку.

У цілому на території України продовжено проведення заходів по забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини.   Детальніше...


  Кабмін скоротить кількість дозвільних документів на ринку харчових продуктів 

від: 2013-04-15


Кабінет Міністрів України розробив законопроект, який передбачає скорочення кількості документів дозвільного характеру, які повинні отримувати оператори ринку харчових продуктів.

Згідно з повідомленням, законопроект, зокрема, передбачає скорочення сертифікації продуктів бджільництва, зменшення кількості довідок, висновків, які мають ознаки документів дозвільного характеру, але не внесені до Переліку документів дозвільного характеру.   Детальніше...


  Внесено зміни до положення про Держветфітослужбу 

від: 2013-04-12


Президент України Віктор Янукович визначив порядок призначення керівництва Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

В указі глави держави, оприлюдненому на його сайті, вносяться зміни до Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України.

Згідно зі змінами, перший заступник голови Держветфітослужби є за посадою головним державним фітосанітарним інспектором України, а заступник голови Держветфітослужби України - заступником головного державного інспектора ветеринарної медицини України.

Джерело: Держветфітослужба


попередні новини   >>

головна  •  гостьова  •  мапа сайту  •  архів

новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба

Наша кнопкаВласність VET.in.UA © 2005 - 2015. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту обов'язкове активне посилання:
"Ветеринарний інформаційний ресурс України"

Ідея, дизайн та підтримка адміністрації проекту. Запрошуємо фахівців для участі в проекті. На Ваші пропозиції, зауваження та матеріали чекаємо електронною поштою. Ресурс є незалежним проектом і поновлюється за мірою можливості. Реклама на сайті.

Дата останнього поновленння документа: 01.01.1970