VET.in.UA - Ветеринарний інформаційний ресурс України
Хто володіє інформацією - володіє світом
новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба
зробити стартовою  •  додати у вибране
Групи препаратів
лікарські засоби
антибіотики
протипаразитарні
біопрепарати
корми
премікси
деззасоби
інші препарати

Ліцензіати
ветеринарна практика
виробництво ветпрепаратів
оптова торгівля
роздрібна торгівля
дезінфекційні роботи
Прибрати/показати бокову панель новини

Директором ДНДІ з лабораторної діагностики та ВСЕ призначено А.М.Головка

2012-09-13

Привітання з Днем працівників ветеринарної медицини України

Наказом Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України від 12 вересня 2012 року на посаду директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи призначено Анатолія Миколайовича Головка.

А. М. Головко народився 4 вересня 1961 року в Білгородській області (Російська Федерація).

Закінчив Харківський зооветеринарний інститут, аспірантуру, і вже в 1989 році здобуває науковий ступінь кандидата ветеринарних наук захистивши дисертацію на тему "Адгезивний антиген К99 у патогених для телят ешерихій та його імуногенні властивості" в Білоруському науково-дослідному інституті експериментальної ветеринарії.

Докторську дисертацію "Способи діагностики и специфічної профілактики колібактеріозу телят на основі факторів патогенності збудника” захистив у 1996 році в Інституті експериментальної і клінічної ветеринарної медицини (Харків) у віці 34 роки, через 6 років обраний членом-кореспондентом, а згодом і академіком Національної академії аграрних наук України, йому присвоєно також вчене звання професора.

Головні напрямки досліджень: теоретичне обгрунтування і практичне впровадження принципово нових засобів діагностики та специфічної профілактики колібактеріозу молодняку сільськогосподарських тварин. А.М. Головко розробив низку діагностичних, профілактичних та терапевтичних препаратів проти колібактеріозу та сальмонельозу молодняку сільськогосподарських тварин, які широко використовуються у ветеринарній медицині, а їхнє виробництво налагоджено на біофабриках України.

Анатолій Миколайович Головко опубліковав понад 170 наукових праць, в тому числі монографію. Має 5 авторських свідоцтв 2 патенти. Під його науковим керівництвом підготовлено 2 кандидати і 1 доктор наук.

Академік А. М. Головко за значні досягнення у галузі ветеринарної науки здобув звання заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії Національної академії аграрних наук.
Джерело: Ветеринарія в Україні

Назад
головна  •  гостьова  •  мапа сайту  •  архів

новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба

Наша кнопкаВласність VET.in.UA © 2005 - 2015. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту обов'язкове активне посилання:
"Ветеринарний інформаційний ресурс України"

Ідея, дизайн та підтримка адміністрації проекту. Запрошуємо фахівців для участі в проекті. На Ваші пропозиції, зауваження та матеріали чекаємо електронною поштою. Ресурс є незалежним проектом і поновлюється за мірою можливості. Реклама на сайті.

Дата останнього поновленння документа: 01.01.1970