В.Башинського обрано головою Громадської ради при Держпродспоживслужбі

Віталій Володимирович Башинський

12 жовтня 2016 року відбулось перше засідання Громадської ради при Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, на якому було обрано голову та заступників органу. Очолив раду Башинський Віталій Володимирович, представник Громадської організації «Незалежне експертне партнерство». Його заступниками стали Троцький Мар’ян Станіславович, голова правління Громадської спілки «Вівчарство та козівництво України» та Красовський Олександр Олегович, заступник Голови Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва».

Нагадаємо, що на початку жовтня Віталій Башинський на громадський засадах став радником голови Держпродспоживслужби. Це було відмічене як позитивний крок у розвитку служби, адже Віталій Володимирович досвідчений ветеринарний лікар. Спільно з М.Троцьким в Громадській раді він значно підсилює ветеринарний напрямок діяльності Держпродспоживслужби.

Громадська рада – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що забезпечує взаємодію громадських організацій з Держпродспоживслужбою, Рада контролює прозорість діяльності державної служби, врахування громадської думки під час підготовки та організації виконання її рішень.