Мінагропрод затвердив форму ветеринарного паспорта на тварину

Ветеринарний паспорт міжнародного зразка

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 жовтня 2017 року № 578 “Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку” визначено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварин (домашні тварини), в тому числі їх некомерційного переміщення за межі території України.

Зазначений наказ зареєстрований 13 листопада 2017 року в Міністерстві юстиції України за № 1381/31249 та вже чекає на його публікацію, після якої набуде чинності.

Ветеринарно-санітарні паспорти на тварин відносяться до ветеринарних документів, які видаються державними інспекторами ветеринарної медицини або уповноваженими лікарями ветеринарної медицини.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта на тварину є огляд тварини державним інспектором ветеринарної медицини, уповноваженим та/або ліцензованим лікарем ветеринарної медицини та наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Законом України “Про ветеринарну медицину” та входить до переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління, розмір плати за їх надання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641 та на сьогодні складає 51 грн 29 коп.

На нашому сайті можна завантажити форму ветеринарного пастпорту на тварину.

Дізнатись більше про: